Galeri
Mirë se vini në JohnnyDeppNetwork.Com; burim i juaj i fundit për John Christopher "Johnny" Depp II. Ju mund të dini atë nga projekte të ndryshme të tilla si një makth për Elm Street, Cry-Baby, 21 Jump Street (dy 1987-1991 seri televizive dhe 2012 film), Edward Scissorhands, Çfarë është Ushqimi Gilbert rrushit, shenjtëroni Sleepy, piratët e filmave Karaibe , Secret Window, Sweeney Todd: Demon Barber e Flotës Street, Alice in Wonderland, Ditari Rum dhe shumë më tepër duke përfshirë edhe talentin e tij muzikore si dhe të punoj si regjisor, producent dhe shkrimtar ekran. Nëse ju do të donte të na kontaktoni, ju lutem dërgoni një email në këtë adresë . Nëse ju jeni në kërkim për të vendosur feed tonë në faqen tuaj / etj, ju mund të gjeni tonë RSS Feed Këtu .

22 gusht 2014
Nga | Kategorizohen në Site Mirëmbajtja | Lini nje Koment

Seksioni Icon Arkivi i faqes është tashmë e hapur! Unë kam punuar rreth për të bërë atë më të mirë në kërkim dhe më të sigurt në kodet too. Unë shpresoj që ju pëlqen dhe nëse ju keni ndonjë avatar / ikonën për të dhuruar, të ndjehen të lirë për të!

20 gusht 2014

Unë kam shtuar në galeri disa Screencaptures nga projekti Johnny për Lucky Them në të cilin ai luan Matthew Smith. Gëzojnë pjesën e tij të vogël, por të bukur.

Galeria Lidhje:
Movie Productions> [2013] Lucky Them> Movie Screencaptures

19 gusht 2014
Nga | Kategorizohen në nenet , Lajme & Thashethemet | Lini nje Koment

Ne jemi saktësisht një muaj nga lirimin e funksion të fundit Kevin Smith, një horror përrallë njeriu-në-lopë deti. Tani, Reporter Hollywood zbulon se Smith tashmë ka një follow shumë të ndryshme në veprat. Smith është bërjes bashkë me aktorin Johnny Depp për një film të quajtur Hosers Yoga që do të yll bijat e tyre përkatëse, Harley Quinn Smith dhe Lily-Rose Depp.

Hyrja e dytë në Smith Kanada-centrike "Vërtetë Veriut Trilogy," Hosers Yoga vijon aventurat e dy vajzave 15-vjeçare, Colleen Collette (Depp) dhe Colleen McKenzie (Smith) që të shkojnë në luftë pas një kthim të lashta të liga, bërjes bashkë me . legjendë Montreal, Guy Lapointe (plaku Depp) për një vepër Yoga-infused "Njerëzit gjithmonë më pyesin 'A jeni ndonjëherë do të bëjë një film komik libër?'", thotë Smith "Kjo është ajo -. por në vend të një tjetër kursimit ditë dude, antiheroes tona janë më frikë dhe krijesa frikshëm njeriu ka hasur ndonjëherë.: dy vajza pesëmbëdhjetë vjeçare "Hosers Yoga do të shfaqë shumë e hedhura, duke përfshirë Ralph Garman, Justin Long, Harley Morenstein, Michael Parks, Haley Joel Osment, Genesis Rodriguez dhe Jennifer Schwalbach me role të reja për Adam Brody, Austin Butler, Tony Hale, Natasha Lyonne, Jason MEWES dhe Tyler Posey. StarSTream Entertainment do të financojë dhe të prodhojnë së bashku Abolitta Productions, pamposhtur Piktura dhe SModcast Pictures.

Burimi

14 gusht 2014
Nga | Kategorizohen në Site Mirëmbajtja | Lini nje Koment

Përshëndetje të dashur miqtë. Ju tani mund të gjeni Johnny Depp Rrjetit nën një galeri të re. Unë shkova për muajt e fundit rindërtimin e tërë galeri për shkak se ajo kishte nevojë për një shumë të fixes kudo për riemërimin dhe duke ndryshuar. Sepse ju nuk do të jetë shumë e një ndryshim, por për mua dhe Administratorët e tona hosting është. Unë e kam rregulluar të gjithë galerinë më të mirë dhe të lëvizur diçka për të bërë të duken më të organizuar. Pra, vizitoni tani e tutje johnnydeppnetwork.com/gallery !12 gusht 2014
Nga | Kategorizohen në Media Alert , Mortdecai , Projekte | Lini nje Koment

Është shumë e qeshur.5 gusht 2014
Nga | Kategorizohen në nenet , Lajme & Thashethemet | Lini nje Koment

Kur një koncert penguar Elvis Costello nga bërja e një seancë të regjistrimit për të humbur në lumin: The New Bodrum Tapes - një album i "humbur" Bob Dylan Lyrics se Costello, Marcus Mumford dhe xhaketën time Morning së Jim James, ndër të tjera, kanë vendosur muzikë - prodhuesi T-Bone Burnett gjetur një të denjë mbushur-në: Johnny Depp. Aktori u ul në në kitarë për Costello gjatë regjistrimit të "Kansas City", sipas NME, pas ndalimit nga studio LA ku seancat janë duke u zhvilluar për të vizituar prodhuesin.

Burnett dhe muzikantët, të cilat gjithashtu përfshijnë Dawes 'Taylor Goldsmith dhe Carolina Chocolate Drops' Rhiannon Giddens, kanë qenë duke punuar në të dhënat që nga kjo pranverë e kaluar. Lyrics datojnë sajuar 1967 qëndrimit Dilanit në shtëpi West Saugerties të njohur si "Big Pink", ku ai dhe Band regjistruar 30 këngë që janë bootlegged rëndë deri në lirimin e tyre zyrtar si kaseta Bodrum në vitin 1975 Gjatë kohës së tij në Big Pink , Dylan ka shkruar fjalët e këngës për shumë këngë që ai nuk e regjistrojnë, kështu që Burnett & Co kanë marrë përsipër të japë "të reja" këngët muzikë në Keni humbur mbi lumin dhe e kanë vendosur në lidhje me regjistrimin e rreth 50 këngë të reja (me mbivendosje ). Titujt Song përfshijnë "Florida Key", "Karta e Shark", "Hi-De-Ho" dhe "Lost mbi lumin."

"Këto nuk janë të B-nivelit Lyrics Dylan," tha Burnett Los Angeles Times këtë kaluarën mars. "Ata janë tekst kënge ai thjesht nuk mori rreth për të përfunduar."

Përveç kësaj për të bërë albumin, muzikantët janë lejuar Showtime regjisor Sam Jones për të dokumentuar seancat për një të veçantë të titulluar humbur në lumin: The Tapes Bodrum Vazhdueshme, e cila është e vendosur për të   premierë në vjeshtë.

Depp ka qenë veçanërisht i zënë me muzikë viteve të fundit. Muajin e kaluar, ai u bashkua me Aerosmith në Boston për të luajtur kitarë në "Treni mbajtura A-Rollin '," vijuar me paraqitjen e tij duke bërë vokal rezervë të tyre të 2012 albumin Muzika nga një dimension tjetër. Ai gjithashtu u bashkua me Willie Nelson në Boston, në një koncert qershorit, për shfaqje të "në rrugën përsëri" dhe "Crazy". Dy vjet e para, ai ka luajtur me Keys Zi në MTV Movie Awards, të habitur një audiencë Alice Cooper në një e koncerte karrige lëkundëse Shock-së LA dhe u rrëzua headlining koncert Marilyn Manson-së në Revolver zotat Artë shfaqje. Ai gjithashtu ka luajtur kitarë në një mbulesë e Carly Simonit "Ju jeni Pra Vain", me Manson atë vit.

Burimi

2 gusht 2014
Nga | Kategorizohen në nenet , Lajme & Thashethemet | Lini nje Koment

Kësti i pestë i popullore aventurë fantazi film seri "Piratët e Karaibeve", tashmë është duke u prodhuar me disa të shtëna të lokacionit, duke përfshirë Porto Riko dhe New Orleans, të cilat të dyja kanë parametrat ideale që janë thelbësore për skenat e filmit, sipas afatit. U njoftua se drejtorët norvegjeze Espen Sandberg dhe Joachim Rønning do të jetë drejtimin e filmit.

Prodhuesi i filmave, Jerry Bruckheimer, i ka dhënë disa të dhëna për të cilat villains dhe krijesa të mëdha do të shfaqet në filmin e ardhshëm. Por ne e dimë titullin e këstit të fundit: "Dead Men thuaj Nuk mit."

Sipas Hallels, Bruckheimer ka sugjeruar se kësti i fundit do të jetë një film drejt-up pirate, por pa një Kraken-si përbindësh. Kjo sugjeron se filmat në vijim do të rri larg nga monsters ndiqte Jack Sparrow dhe kompania e tij.

Penelope Cruz, i cili portretizoi karakterin e Angelica, nuk do të shfaqen në pjesën e pestë. Nuk do të jetë më pak paraqitjet nga Elizabeth dhe Vullnetin historitë e të cilit duket se janë zgjidhur më parë. Komplot mund të sillen rreth Jack pas fjalëve të kapitenit Teague-së për marrjen e Trident.

Data më e mundshme e lëshimit për "Dead Men Tregoj Nuk mit" është 7 korrik 2017, raportoi Indie Wire. "Dead Men Tregoj Asnjë mit" do të ndjekë trendin që filloi kur kapiteni Jack Sparrow magjepsur zemrat e të gjithëve dhe vëmendje pas filmit të parë, "mallkimi i Zi Pearl." Bruckheimer tha gjithashtu se filmi ende do të ketë pjesën e saj të magjike, zgjuarsi , dhe shkathtësi, e cila është ajo që "Pirates" është mbi të gjitha.

Filmi i ardhshëm thuhet se do të fillojë me një martesë pirate. Megjithatë, Bruckheimer nuk ka dhënë emrat e njerëzve të cilët janë duke u martuar. Me një premierë planifikuar deri tani larg, shumë detaje të parcelave dhe plane të tjera mund të jetë ende në vepra. Ajo mund të marrë të paktën dy vjet më shumë për tifozët për të marrë ndonjë hollësi specifike për filmin.

Burimi

2 gusht 2014
Nga | kategorizuar në Magazine Scans , Foto Arkivi | Lini nje Koment

Në sajë të Aliut .Galeria Lidhje:
Revista> 2014> Njerëzit - 11 gusht 2014

«Hyrje të vjetraProjektet aktuale
Pirates e Karaibe 5
Johnny si Jack Sparrow
Kësti i pestë i ekskluzivitet blockbuster që ndjek aventurat e kapitenit Jack Sparrow.
I publikimit: 2016
Genre: Action | Adventure | Comedy
Faqja zyrtare - Photos - IMDb

Mortdecai
Johnny si Charles Mortdecai
Tregtari Art Charles Mortdecai kërkimet për një pikturë të vjedhur që thuhet se është i lidhur me një llogari bankare e humbur të mbushur me ar nazist.
I publikimit: 2014
Genre: Crime | Drama
Faqja zyrtare - Photos - IMDb

Epërsi
Johnny si Will
Një shkencëtar terminally sëmurë shkarkime mendjen e tij në një kompjuter. Kjo i jep atij fuqi përtej ëndrrave të tij wildest, dhe së shpejti ai bëhet pandalshme.
Publikimit: prill 17, 2014
Genre: Drama | Mystery | Sci-Fi
Faqja zyrtare - Photos - IMDb

Në pyll
Johnny si The Wolf
Një magjistare conspires për të mësuar mësime të rëndësishme për karaktere të ndryshme të tregimeve popullore të fëmijëve, duke përfshirë Little Red Riding Hood, Hirushja, Jack dhe Beanstalk dhe Rapunzel.
Publikimit: dhjetor 25, 2014
Genre: Comedy | Family | Fantasy
Faqja zyrtare - Photos - IMDb

Botërore Wide Depp
Faqe Family
Faqe partnere
Translate Site
English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag
Cituar Random

Unë kurrë nuk kam ndjerë veçanërisht ambicioz ose shtyrë. Çdo gjë që kam bërë ka ndodhur për shkak se ajo që ndodhi -. Johnny Depp

Affiliates Elite
Ne Mbështetje
Affiliates Top
Aplikoni? | Më shumë
Paparazzi Pa pagesë
Kjo fansite është aktualisht paparacët pa pagesë. Ne e respektojmë privacinë Johnny. Çfarë e bën këtë të ndryshojë? Imazhet që përfshijnë ecje Johnny, hiking, pazar, vizituar familjen, vacationing, etj nuk mund të gjendet në këtë Fansite. Në imazhet caktuara, imazhe filmuar dhe prapa skenave nga projektet e tij mund të gjenden në këtë Fansite. Çdo gjë që pushton privatësinë Johnny nuk mund të gjenden këtu. Përveç Paparazzi lir, kjo gjithashtu përfshin intervista, si dhe gjëra të tjera që unë nuk duhet të ndihen të fokusuar në.
Statistika
Site hapur: 3 Maj 2012
Owner Claudia
Themelues: Kaci
Kontakt: Forma
Më të mirë Shiquar Në: Firefox / Chrome / IE
Version: 6
Listuara në: Celebrity-Link
Hosted By: Starszz || Hollywood
Vizitat:
Legal Disclaimer
JohnnyDeppNetwork është 100% jozyrtare. Vendi është drejtuar tifoz, për tifozët. Të gjitha Teksti origjinal dhe grafika përkasin Johnny Depp Rrjetit (nëse nuk shprehet ndryshe), të gjitha fotot, skanime, etj Screencaps të drejtën e autorit për të pronarëve të tyre origjinale. Kjo faqe është jo-fitimprurëse, dhe është në asnjë mënyrë duke u përpjekur të shkelë mbi të drejtat e autorit ose të bizneseve të ndonjë prej entiteteve. Të gjitha përmbajtjet e postuar deri në këtë site përdoren nën Ligjit Copyright Fair Përdorimi 107 . Të gjitha fotot janë të autorit të pronarëve të tyre përkatëse. Nëse dëshironi diçka të hiqen ju lutem kontaktoni me mua .
© UnCopyrighted
JohnnyDeppNetwork.Com 2012
[ Kushtet e Perdorimit dhe Disclaimer Full ]