Xhirimet në Pirates e Karaibe: Dead Men tregon kujt Tales është e rinisë pritet rreth 15 prill në Gold Coast të Australisë pas prodhimit të mbyllur për disa javë pas kthimit yll Johnny Depp-së në SHBA për kirurgji dore.

Vonesa pritej fillimisht për të prerë në dy javë të filmuar pas producentët tha se nuk do të ishte një "ndikim minimal" për të xhiruar. Kjo ndërprerje ka zgjeruar tani në të paktën katër javë pas Depp kishte nevojë për një pin futur në një gisht, pas një ulje të caktuar aksident në fillim të marsit.

Depp është reprising rolin e tij si Captain Jack Sparrow në këstit të pestë të ekskluzivitet miliard dollar-plus, së bashku me Geoffrey Rush dhe Javier Bardem.

Një zëdhënës i filmit tha për thr se rifillimi i filmuar varej në çlodhje Depp-it. Xhirimet vazhduar në skena të pa Depp pas largimit të tij më 10 mars.

Por vonesë do të thotë se gjysma e ekuipazhit aktual të 400 duke punuar në big-buxhetit Disney funksion, më i madhi ndonjëherë të filmit në Australi, kanë qenë përkohësisht qëndroi poshtë, me të gjithë për të rifilluar kur filmuar ri-fillon.

Sipas raporteve Fairfax Media ", rreth gjysma e të filmit të vlerësuar 400 ekuipazhit u është thënë të enjten e kaluar nuk do të kishte më shumë punë për të paktën dy javë".

Një tjetër 14 javë të shtënat mbeten në film, me datën e lëshimit ende të vendosur në 7 korrik 2017.

Burim
Galeri u përditësuar me Screencaptures HD nga disk BluRay e në pyll. Kënaquni!Galeria Lidhje:
Movie Productions> [2014] Into Woods> The Movie Screencaptures
Galeri u përditësuar me shumë poza shtesë për Mortdecai. Kënaquni!Galeria Lidhje:
Movie Productions> [2014] Mortdecai> Movie Stills
Xhirimet e filmit Pirates këstit të ardhshëm do të preken vetëm minimalisht, megjithatë

Johnny Depp po fluturon përsëri në SHBA për kirurgji pas një dëmtimi në dorën e tij ndërsa në vend në Australi, ku ai është duke filmuar Pirates e Karaibe: Dead Men Tregoj Nuk mit.

Legjenda e Hollivudit nuk ishte në të vërtetë duke punuar në kohën e lëndimit, raporton Wrap.

Prodhimi i filmit pritet të "ndikuar minimalisht" nga mungesa Depp-it dhe 7 korrik 2017, release date mbetet e pandryshuar.

Xhirimi për këstit të pestë të Pirates e Karaibeve ekskluzivitet filloi muajin e kaluar dhe është duke u drejtuar nga Espen Sandberg dhe Joachim RONNING.

Starring së bashku me Depp është Javier Bardem (jo Vendi për Old Men), Kaya Scodelario (Skins), Brenton THWAITES (dëmprurës) dhe Golshifteh Farahani (Exodus: Gods dhe Kings).

Burim
Marilyn Manson dhe Johnny Depp u ribashkuan në skenë Down Under.

Rocker u kryer në Brisbane, Australi në natën e premte dhe e habitshme audiencën, ai vetëm shkoi dhe solli nga Johnny Depp.

Të dy kanë kryer së bashku para se në një numër rastesh, përfshirë në 2012 Revolver Golden zotat Awards në Los Angeles, dhe vitin e kaluar në Halloween.


Johnny Depp--bashkohet-Marilyn Manson-

Në mënyrë të qartë ata gëzuar duke luajtur së bashku, si Pirates e Karaibeve ylli ishte për më shumë. Picking up një kitarë dhe duke shkuar për atë në skenë. Ata nuk ka dhënë një interpretim të Carly tyre Simonit Ju jeni mbuluar Pra kot.

Johnny është aktualisht poshtë nën të filmit këstin e fundit të ekskluzivitet Disney, dhe sapo martohet bërë më të një natë jashtë duke e goditur në skenë.

Një foto e Johnny veshur me një bandana pirat-style si Pirates e tij të karakterit të Karaibeve Captain Jack Sparrow, u shfaq i aktorit nga vendi Tivoli.

Raportet sugjerojnë se ai e goditi në skenë si Manson afrohej fundit të fuzhnjë e tij dhe u bashkua me yllin për këngën e tij, njerëzit e bukur.

Në 2012, Depp luajtur kitarë elektrike ndërsa Manson këndoi të njëjtën udhë dhe gjithashtu 'Sweet Dress (janë bërë të Kjo)'.

Ndërsa Johnny kishte mbajtur një profil të ulët, Manson i dha atij një britmë jashtë.

"Nëse ju nuk e njohin mikun tim personal ... shpëtimtar tim personal, heroi im personal kitarë ... Johnny Depp," tha ai, sipas E !.

Burim
Falë Annie .Galeria Lidhje:
Scans Magazine> 2015> Empire - prill
Prodhimi ka filluar në lokacionin në Australi në Pirates e Karaibe: Dead Men Tregoj Nuk mit, filmin e pestë në ekskluzivitet blockbuster frymëzuar nga klasik Disney Parqet tërheqëse. Johnny Depp rikthehet në rolin e tij portreti si Captain Jack Sparrow dhe do të pasohen nga Javier Bardem, Kayla Scodelario, Brenton THWAITES, dhe Golshifteh Farahani. Geoffrey Rush, Kevin R. McNally, dhe Stephen Graham janë ribashkimin veprimin si Barbossa, Gibbs, dhe përleshje, respektivisht.

Fut në një aventurë të gjitha-re, një poshtë-on-tij-fat Captain Jack Sparrow gjen erërat e fatit të keq defekt edhe më fort kur piratët vdekjeprurëse fantazmë udhëhequr nga ndëshkim i drejtë e tij të vjetër, e tmerrshme kapiteni Salazar (Bardem), të ikur nga Trekëndëshi i Djallit, i vendosur për të vrarë çdo pirat në det ... duke përfshirë edhe atë. Vetmja shpresë Captain Jack e mbijetesës qëndron në kërkimin e të Trident legjendar të Poseidonit, një Objekti të fuqishme që e dhuron mbi posedimit kontroll total të tij mbi dete.

Pirates e Karaibe: Dead Men Tregoj Nuk mit është i prodhuar nga Jerry Bruckheimer dhe shkruar nga Jeff Nathanson. Prodhuesit ekzekutive janë Çad Oman, Joe Caracciolo, Jr dhe Brigham Taylor.

Burim
Karrige lëkundëse legjendar Alice Cooper do të luajë Shkëmbin Në festivalin Rio në Rio De Janeiro, Brazil këtë shtator nën flamurin HOLLYWOOD Vampires me një grup që përfshin Aerosmith 's Joe Perry dhe aktori Johnny Depp.

Edhe pse data e saktë për performancën e Hollivudit Vampires 'ende nuk është njoftuar, grupi do të bëjë debutimin e tij në të njëjtën natë si QUEENS TË MOSHËS STONE dhe SISTEMIN E DOWN janë planifikuar të shfaqen.

Edicioni i gjashtë Brazilian i Rock Në Rio do të marrë vendin 18-20 shtator dhe 24-27 shtator.

Cooper 's mbulon album shfaqur këngë që janë shkruar fillimisht dhe të regjistruara nga dyert, Jimi Hendrix, John Lennon dhe OBSH - anëtarët e të ashtuquajturave "Vampires Hollivudit" të hershme dhe mesi i viteve '70 - është paraprakisht shkak këtë vjeshtë . CD do të përfshijnë "katër ose pesë këngë të reja", të cilat karrige lëkundëse legjendar shkruar posaçërisht për përpjekje të re. Ai i tha Radio VH1 Rrjeti 's Dave Basner: "Ne vendosëm që në mënyrë për të ngritur e' gjë HOLLYWOOD Vampires ', keni pasur për të lloj të të treguar historinë, dhe keni pasur për të shkruar këngë që ishin duke shkuar për të ngritur historinë, dhe pastaj të marrë në kapakët. Pra, ne kishim kënaqësi ulur aty duke shkruar këto këngë të reja rreth tij. Kështu ajo do të jetë mjaft e një paketë, kjo gjë është. "

Kthehu në 2013, Cooper ka thënë në lidhje me CD e ardhshme: "Ne bëjmë një gjë në emisionin tonë, e cila është një haraç për të" Hollivudit Vampires, 'klubin tim të pijshëm. Dhe ishte Keith Mun, John Lennon, Harry Nilsson, Micky Dolenz - një bandë shumë eklektik i drunks. Gjysma e tyre janë të vdekur, kështu që ne bëjmë katër këngë në shfaqje për nder të tyre. Ne e 'Break On Nëpërmjet', 'Revolution', 'Gjenerimi im' dhe Jimi Hendrix 's' Foxey Lady '. Unë vetëm lloj i thanë: "Ne kurrë nuk kemi bërë një album mbulon, le të mendojnë për këtë. '

Burim
Galeri u përditësuar me fidaneve të tjera të reja / të vjetra të Johnny.Gallery links:
Photoshoots & Portrete> 1998> Set 002
Photoshoots & Portrete> 1998> Set 011
Photoshoots & Portrete> 2005> Set 004
Photoshoots & Portrete> 2003> Set 012